Şartlar & Koşullar

İçerik

 Blog'da paylaşılan içerikler bizzat Bedavabacklink.com tarafından ve misafir yazarların katkısıyla oluşturulmaktadır. İçeriklerin her hakkı saklı olup, kaynak gösterilerek istenilen platformda kullanılabilir.Siteden indirilen dökümanlardan oluşacak herhangi bir sorun tarafımızca kabul edilmeyecektir.

 Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Bedavabacklink.com'da yayınlanan yazılara yapılan yorumlar denetimden geçmeden yayınlanmaktadır. Yapılan her yorum şahsın kendi fikri olup, her türlü cezai ve hukuki sorumluluk kendisine aittir. Bu nedenle yayınlanan yorumlardan dolayı hiçbir cezai ve hukuki sorumluluk kabul edilmemektedir. Küfür hakaret vb. yorumlar onaylanmamaktadır.
 Yapılan yorumların silinmesi Doğuş Hakan Yılmaz sayfasının genel yorum kurallarına uymadığı takdirde mümkündür. Genel ahlaka, etik kurallara, yasa ve yönetmeliklere uygun olmalıdır. 

İletişim

Bedavabacklink.com sayfasına ulaşarak faydalanan her ziyaretçi, kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacağından şahsın kendisi sorumludur. Bedavabacklink.com'a ait iletişim bilgilerine İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.