Paravan Blog Backlink nedir ? Nasıl alınır ?

Paravan Blog Backlink nedir ? Nasıl alınır ? sorularının en net cevabı bedava paravan blog backlink almak için yapmanız gerekenler herşeyin açıklaması burda...

Paravan Blog Backlink nedir ? Nasıl alınır ?
reklamalani

Paravan blog backlink nedir ?

En çok işe yarayan backlink çeşitlerinden birisidir.Paravan blog yardımcı blog anlamındadır.Ana siteyi anahtar kelimelerde çıkartmak için parasız blog servisi sağlamakta olan siteler üstünden mesela blogger gibi siteler açılır.Bu sitelerde özgün seo uyumlu 5-10 adet yazı paylaşılır. Bir ya da iki hafta içinde Google’ın siteyi görmesi sağlanır. Daha sonra site oturması için 2 hafta daha beklenir.Bunun sayesinde sitelerden hem link hem de tanıtım yazısı olarak link çıkılır.

"Paravan Blog ile sitenin albenisini yükseltiliyor." deniliyor. Maddi değerini mi yoksa Google'ın gözündeki değerini mi?

Her iki perspektiften de yükseltiliyor. Kendini sürekli besleyen nitelikli ve kaliteli bir paravan blog ağına sahip bir web sitesi satışa sunulduğunda bu ağ ile beraber satılacaktır ki, bu satış fiyatında ciddi oranda fark görülmesine neden olacaktır. Diğer yandan başarılı şekilde uygulanmakta olan paravan blog yapıları link çeşitliliğinizi arttırıp arama motorları üstündeki otoriterinizi sağlamlaştırmanıza yardımcı olabilir.

Paravan blog açma ve backlink koyma

Paravan blog’u ücretli ya da bedavaya açmak mümkündür. Paravan blog açarken dikkat edilmesi gereken temel unsurlar vardır. Bunların en başında açılan sitelerin farklı A Class veya C Class ip adreslerine sahip olmasıdır. Bir diğer önemli detay ise her paravan blog’un özgün ve değişik bir temaya sahip olmasıdır. Yani siteler birbirlerinde farklı temalara sahip olmalıdırlar. Birbirinin kopyası veya benzeri siteler olmamalıdırlar. Bunların dışında unutulmaması gerekli olan bir diğer detay ise sitelerin içeriklerinin düzenli şekilde güncellemelerinin yapılması ve sitede yalnızca tanıtım yazılarına değil diğer içeriklere de düzenli şekilde yer verilmesidir.

Tepkileriniz Nedir?

like
0
dislike
1
love
0
funny
0
angry
0
sad
0
wow
0
reklamalani